Peugeot Центр Ілта Львів

Нові PLUG-IN HYBRID від PEUGEOT

Нові PLUG-IN HYBRID від PEUGEOT

Нещодавно, 19 вересня, в Ганновері Новий PEUGEOT PARTNER був визнаний фургоном року і отримав титул International Van of The Year 2019. Ця нагорода - результат величезної праці команди PEUGEOT над, одним з найважливіших, проектів в рамках стратегії відновлення модельного ряду Бренду.

Офіційний старт продажів нового PEUGEOT PARTNER в Європі ще не відбувся, але комерційний фургон уже гідно отримав престижну міжнародну премію. Ця нагорода PEUGEOT PARTNER - вже п'ятий титул Van of the Year в активі PEUGEOT з моменту її створення в 1992 році.

Новий PEUGEOT PARTNER відрізняється безпрецедентною динамікою і акустичним комфортом, безліччю інноваційних технологій допомоги водієві і безпеки і пропонується в двох варіантах довжини 4,40 м і 4,75 м. А широка лінійка двигунів і набір додаткового обладнання дозволяє кожному клієнту знайти максимально відповідну модифікацію.

Дві головних інновації нового фургону PEUGEOT PARTNER - це індикатор перевантаження вантажного відсіку і камера Surround Rear Vision, яка виводить на екран картинку з камери заднього виду, що відображає сліпі зони.

PEUGEOT PARTNER першим, в комерційному сегменті, отримав адаптовану концепцію організації простору водія PEUGEOT i-Cockpit®, яка пропонує ще більше вражень від водіння при більш високій продуктивності.

Широкий набір модифікацій і додаткових опцій допоможе підібрати фургон під індивідуальні потреби і робочі завдання кожного клієнта. Версія Grip створена для тих, хто за службовими потребами регулярно виїжджає на польові дороги без твердого покриття. Виконання Asphalt більше підійде тим фахівцям, хто проводить багато часу в своєму автомобілі.

Новий PEUGEOT PARTNER - втілення амбіцій Бренду в сегменті комерційних автомобілів: справлятися з найбільш неможливими завданнями

 

Facebook ІЛТА ЛЬВІВ