Peugeot Центр Ілта Львів

Новий PEUGEOT 208

Новий PEUGEOT 208

Сучасний вигляд і «юнацька» енергійність в повній мірі передають цінності PEUGEOT: високі вимоги, стиль і емоції. Дизайн кузова спроектований відповідно до стратегією розвитку бренду PEUGEOT. Новий PEUGEOT 208 є ядром B-класу і яскравим прикладом того, робить бренд PEUGEOT настільки успішним - стрімкий дизайн в поєднанні з оригінальними інноваціями і технологіями.
«Ми з упевненістю починаємо ще одну главу нашої великої 208-річної історії. В PEUGEOT 208 ви відчуєте свободу вибору: від оббивки салону до типу двигуна, а від їзди на ньому ви отримаєте максимум задоволення. Одним словом - насолода! », - Жан-Філіп Імпарато, Генеральний директор PEUGEOT

СИЛА ВИБОРУ
CMP / e-CMP - модульна і економічна платформа
Новий PEUGEOT 208 побудований на фірмовій платформі останнього покоління групи PSA під назвою CMP (Common Modular Platform). Цей новий «візок» призначений для автомобілів сегментів B і C і доповнює вже існуючу EMP2 (Efficient Modular Platform).
Як випливає з назви, платформа CMP адаптується під потрібний розмір і варіанти двигунів. Завдяки універсальній платформі, покупці зможуть вибрати, який їм автомобіль ближче - з класичним мотором внутрішнього згоряння (бензиновим, або дизельним), або електромобіль.
Економія палива була ключовим фактором на всіх етапах розробки нового автомобіля.
Ця платформа допомагає істотно скоротити викиди CO2 в атмосферу завдяки таким факторам:
• зниження ваги (на 30 кг легше в порівнянні з платформою F1);
• поліпшена аеродинаміка (гладке днище, повітрозабірники з електронним управлінням);
• знижений опір кочення (шини енергоефективності класу А, зменшене тертя деталей ходової);
• оптимізація силової установки з ДВС (перероблений випускний тракт, зменшення розмірів двигунів, зниження механічного тертя, довгі ступені в коробці передач і модернізація системи Stop & Start).
Платформа CMP також забезпечує підвищений рівень комфорту та безпеки:
• покращений акустичний і кліматичний комфорт на борту, низький рівень вібрацій;
• електронні асистенти, що раніше зустрічалися тільки на автомобілях більш високих сегментів ринку і на сьогодні безпрецедентні в В-класі.

Новий PEUGEOT e-208: Е-motion
Новий PEUGEOT e-208 пропонує новий досвід водіння завдяки 100% електричному приводу, доступному з моменту старту моделі:
• Електричний двигун потужністю 100 кВт (136 к.с.) розвиває максимальний крутний момент в 260 Нм (доступний з моменту старту) для відмінного прискорення.
• Безшумний силовий агрегат, нульові вібрації;
• Сервісний дисплей на центральному екрані (відображення режимів зарядки і витрати енергії в режимі реального часу).

Новий PEUGEOT e-208 має три режими руху:
1. Eco: з максимальним запасом ходу.
2. Normal: оптимальний комфорт для повсякденного використання.
3. Sport: пріоритет віддається продуктивності і відчуттям, максимальної потужності і моменту (розгін від 0 до 100 км / год - всього за 8,1 с).
За допомогою селектора управління приводом, який замінив важіль коробки передач, можна вибрати один з двох режимів гальмування двигуном при русі накатом - від цього залежить швидкість заряду акумулятора в режимі рекуперації енергії:
• Помірний, по відчуттях наближений до гальмування двигуном внутрішнього згоряння;
• Посилений, для керованого уповільнення за допомогою педалі акселератора (відпускаючи педаль на відповідний кут).
Новий PEUGEOT e-208 пропонує кращу кліматичну установку в своєму класі:
• Потужний нагрівальний елемент потужністю 5 кВт, що працює від тягової акумуляторної батареї високої напруги;
• Тепловий насос і автоматичний контроль температури в пасажирському салоні, що забезпечують той же рівень комфорту, що і в автомобілі з ДВС. Запас ходу автомобіля зберігається завдяки підвищеній енергоефективності в порівнянні зі звичайним клімат-контролем;
• Підігрів сидінь (в залежності від версії);
• Обігрів і охолодження салону «за запитом», тобто програмовані з сенсорного екрану автомобіля або дистанційно, за допомогою програми для смартфона MyPeugeot®. Крім комфорту, ця функція дозволяє оптимізувати запас ходу автомобіля (задана температура досягається під час того, як автомобіль підключений до зарядного пристрою). Крім того, такий підхід дозволяє швидше досягти оптимальної функціональної температури тягової батареї.
За своєю конфігурацією і місткості пасажирський відсік і багажне відділення ідентичні версії з двигуном внутрішнього згоряння. Акумулятори, які займають обсяг в 220 л, в новому PEUGEOT 208 розміщені під підлогою.
Ходову частину PEUGEOT e-208 видозмінили з метою підвищення комфорту і збільшення запасу ходу. Так, були застосовані спеціальні технічні рішення для оптимального розподілу мас. Це дозволяє новому PEUGEOT e-208 досягати динамічних характеристик нарівні з версією двигуна внутрішнього згоряння.
Новий PEUGEOT e-208 оснащений акумуляторною батареєю ємністю 50 кВт / год, що забезпечує запас ходу хетчбека до 340 км відповідно до протоколу сертифікації WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedures) і 450 км по циклу NEDC (New European Driving Cycle). Пов'язаний з системою клімату салону, регулятор температури батареї з рідинним теплоносієм забезпечує швидку зарядку, оптимізує запас ходу і збільшує термін служби акумулятора. Батарея має гарантію 8 років або 160 000 км на 70% її заводський ємності.
Режими зарядки є гнучкими і адаптовані для повсякденного використання. Можливі три режими зарядки:
• від звичайної домашньої розетки або з використанням посиленої розетки Legrand® Green Up ™, що поставляється в комплекті із зарядним кабелем. Повна зарядка займе 16 годин.
• Wall Box забезпечує повну зарядку за 5 годин 15 хвилин в трифазному варіанті (11 кВт) або за 8 годин у разі однофазної мережі (7,4 кВт),
• використання спеціального зарядного терміналу загального користування: терморегуляція батареї дозволяє використовувати зарядні пристрої потужністю до 100 кВт, причому 80% заряду досягається за перші 30 хвилин.

Параметрами зарядки нового PEUGEOT e-208 можна управляти дистанційно, якщо він запрограмований через штатний інфотеймент або через додаток для смартфона MyPeugeot®. Це дозволяє стежити за рівнем заряду, почати або припинити зарядку в будь-який час.
Щоб підтримати клієнтів в їх переході на електрику, PEUGEOT запускає нові послуги паралельно з новими маркетинговими операціями PEUGEOT e-208. В їх основі три основних принципи:
• Easy-Charge або легкий доступ до різних зарядних станцій для наших клієнтів:
o Ряд рішень для зарядки будинку або в офісі з широким вибором обладнання (посилена розетка, Wallbox, Smart Wallbox і т. д.), діагностична служба для оцінки електропроводки в будинку і вибору рішення по зарядці, а також для монтажу зарядної станції,
o Публічну платну пропозицію через сервіси Free2Move, включаючи пропуск, що дозволяє отримати доступ до більш ніж 85 000 пунктами зарядки в Європі: попередній вибір терміналів в залежності від відстані, швидкості і вартості зарядки. Підключена навігація подбає про оптимальний маршрут до заданої терміналу.
• Easy-Mobility або мобільність клієнтів за будь-яких обставин за допомогою:
o Trip planner: спланувати свою поїздку і прорахунок інших нюансів тривалих подорожей через сервіси Free2Move; пропозиція кращих маршрутів з урахуванням залишкового запасу ходу і наявності зарядних станцій по шляху проходження. Відображення маршруту через Connected Navigation на дисплеї мультимедійної системи транспортного засобу,
o Mobility Pass: поліпшена мобільність в будь-який час і за будь-яких умовах, використовуючи прокат автомобіля.
o E-coaching: інструмент в мобільному додатку MyPeugeot, що дозволяє отримувати поради про те, як оптимізувати їзду і збільшити запас ходу нового e-208.
• Serenity або зацікавленість і абсолютне задоволення від володіння автомобілем:
o Нові цифрові симулятори подорожей, що сприяють відкриттю світу електромобілів на сайтах PEUGEOT,
o Спеціальні умови обслуговування і програми допомоги на дорозі в єдиному фінансовому пакеті, які забезпечать спокій за будь-яких обставин,
o сертифікат ємності акумулятора для полегшення перепродажу автомобіля в подальшому з гарантією ємності і залишкового ресурсу акумулятора.
Новий PEUGEOT e-208 відкриває доступ до нової форми мобільності, пропонуючи свободу пересування навіть в тих містах, де діють обмеження на використання транспорту з ДВС.

Новий PEUGEOT 208 відповідає жорстким стандартам Євро-6.d
Всі бензинові та дизельні двигуни, якими оснащується новий PEUGEOT 208, відповідають найсучаснішим екологічному стандарту Євро-6.d.
Унікальні мотори для В-класу, агрегати PureTech 100 і PureTech 130, доступні з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач EAT8.
Моторна лінійка нового PEUGEOT 208 виглядає так:
Бензинові 3-циліндрові двигуни об'ємом 1,2 л:
• PureTech 75 S & S і 5-ст. МКП
• PureTech 100 S & S і 6-ст. МКП або EAT8
• PureTech 130 S & S EAT8.
Дизельний 4-циліндровий двигун об'ємом 1,5 л
• BlueHDi 100 S & S і 6-ст. МКП.
Для регіонів, де вимоги щодо обмеження викидів менш суворі, також будуть доступні двигуни з 6-ступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач (EAT6).
Новий PEUGEOT 208: спокусливий дизайн
Екстер'єр нового PEUGEOT 208 виконаний настільки вишукано, що став унікальним для свого часу - він повністю позбавлений хромованої фурнітури. Автомобіль демонструє зрілість дизайну в поєднанні з гармонійними пропорціями.
Нове покоління довше, ширше і нижче, ніж його попередник. Крім того, від попереднього PEUGEOT 208 автомобіль відрізняється характерним профілем кузова. Широкі крила і вигини ліній підкреслюють чуттєвість, а також правильний баланс плавності і різкості.
Новий PEUGEOT 208 отримав більш низьке вітрове скло, що дозволило дизайнерам намалювати довший і скульптурний капот. Щоб підкреслити спортивний вигляд, задні ліхтарі ідеально вирівняли за задніми колісними арками. Версії GT Line і GT мають чорні глянсові накладки на колісних арках. Преміум-версії оснащені 17-дюймовими колісними дисками. Крім яскравого дизайну, вони працюють ще й на продуктивність: зменшують аеродинамічний опір і знижують безпружинні маси (в сумі - 3,6 кг).
Передня частина автомобіля добре пізнавана завдяки Full LED головній оптиці з візерунком 3 кігтів (в залежності від версії). Передній бампер виконаний єдиною деталлю, в центрі якої знаходиться інтегрована решітка радіатора із зображенням знаменитого фірмового Лева. Кромка капота придбала шильдик 208.
В продовження дизайнерської ідеї PEUGEOT 3008/5008/508, задня частина нового PEUGEOT 208 виділяється чорною смугою, що проходить по центру кришки багажника і з'єднує задні ліхтарі (які також працюють вдень, в режимі денних ходових вогнів). Дифузор в задньому бампері може бути чорним глянсовим або матовим. В залежності від варіанту двигуна, вихлопна система може завершуватися хромованою насадкою на вихлопній трубі.
На додаток до стандартних кольорів кузова і даху кольору Black Diamond, новий PEUGEOT 208 отримав ряд тонів, які ідеально лягають в енергійний і динамічний характер автомобіля:
• жовтий металік Faro yellow,
• тришаровий металік Vertigo blue,
• червоний глибокий колір Elixir

Новий електричний PEUGEOT e-208 можна відрізнити за такими маркерами:
• пофарбована в колір кузова решітка радіатора,
• переливаються фірмові Леви,
• значок «e-208» на кришці багажника і символи «e» на задніх крилах.

Новий PEUGEOT 208: хай-тек, хай-тач
За аналогією з концепт-каром PEUGEOT FRACTAL, водійське місце нового PEUGEOT 208 оформлено у фірмовому стилі PEUGEOT i-Cockpit® нового покоління, де вся необхідна інформація представлена в полі зору водія. PEUGEOT i-Cockpit®структурно розділений на три рівні.
Очі: панель приладів PEUGEOT i-Cockpit® 3D відображає інформацію 2-яма способами. Перед високо розташованою цифровою панеллю інформація проектується у вигляді голограми. Таке відображення є динамічним, дані наближаються відповідно до ступеня значимості чи терміновості; реакція при використанні такого режиму прискорюється приблизно на півсекунди. У центральній частині над клавішами управління розташований сенсорний дисплей розміром 5, 7 або 10 дюймів - в залежності від рівня комплектації або обраних додаткових опцій.
Руки: матеріали інтер'єру приємні на дотик. Елементи оздоблення ретельно підібрані, розташування сенсорних або звичайних кнопок управління максимально зручно для водія. Починаючи з рівня комплектації Active (в залежності від країни), передня панель облицьовувається м'яким матеріалом з декоративними «карбоновими» елементами в центральній частині. Компактне рульове колесо запозичена у моделей з більш високих сегментів. Управління автоматичною коробкою передач EAT8 Shift and Park by wire відрізняється інтуїтивністю і ергономічністю. Відповідні ручки (пелюстки) на рульовій колонці дозволяють перемикати передачі вручну, не виходячи з автоматичного режиму.
Тіло: салон утворює капсулу безпеки для всіх пасажирів. Передні сидіння забезпечують прекрасну підтримку і високий рівень комфорту.
Особливу увагу приділено обсягу та архітектурі речових відділень нового PEUGEOT 208. На додаток до кишень дверей і бардачку, по осі автомобіля розташовуються 3 зони для різних предметів (в залежності від версії):
• містке речове відділення під підлокітником між передніми сидіннями,
• легкодоступна речова зона перед важелем перемикання передач,
• зручне речове відділення з кришкою в центральній консолі з можливістю бездротової зарядки смартфона. Зворотний бік кришки у відкритому положенні може служити підставкою для смартфона.

Новий PEUGEOT 208: крок у преміальний сегмент
Новий PEUGEOT 208 буде пропонуватися покупцям в п'яти варіантах виконання: Access, Active, Allure, GT Line і GT. Флагманські версії - GT Line і GT - мають відмінні риси:
• Світлодіодні фари головного світла в стилі трьох кігтів Льва,
• Чорні глянсові накладки на колісних арках і віконних отворах,
• 17-дюймові легкосплавні колісні диски,
• Чорна оббивка стелі зі вставками кольору Adamite, 8 колірних варіантів оформлення салону, спортивні сидіння, алюмінієві накладки на педалі.

Спеціально для PEUGEOT e-208 у виконанні GT дизайнери підготували кілька особливих штрихів:
• Ексклюзивна оббивка салону Alcantara © кольору Greval grey в поєднанні з тривимірною рядком,
• 17-дюймові колісні диски індивідуального дизайну.

Технології нового покоління
Новий PEUGEOT 208 укомплектований системою Drive Assist, яка відкриває шлях до напівавтономного водіння з використанням технологій для допомоги при водінні останнього покоління:
• Адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go на автомобілях з автоматичною коробкою передач EAT8 (Automatic Cruise Control Stop & Go) з можливістю регулювання підтримуваної дистанції між автомобілями. У транспортному потоці такий автомобіль автоматично відновлює рух, якщо зупинка не перевищує 3-х секунд. В іншому випадку функція повторно активується простим натисканням на педаль акселератора або кнопку на торці ручки подрулевого перемикача. Ця функція доступна, починаючи зі швидкості 0 км / год. В автомобілі з механічною коробкою передач після гальмування з падінням швидкості нижче 30 км / год круїз-контроль переходить в режим паузи, водій повинен взяти керування на себе, вимкнути зчеплення і гальмувати, якщо потрібно, до зупинки автомобіля.
• Система допомоги в утриманні автомобіля на смузі руху з можливістю вибору водієм положення автомобіля в межах смуги руху (пов'язана з ACC Stop & Go).
• Система Full Park Assist з функцією Flankguard (на автомобілях з автоматичною коробкою передач EAT8) в автоматичному режимі використовує рульове управління, прискорення і гальмування для паркування на певному місці і виїзду з нього.
• Система автоматичного екстреного гальмування і система попередження про ризик зіткнення останнього покоління (виявляє пішоходів і велосипедистів в денний і нічний час при швидкості від 5 км / год до 140 км / ч).
• Активна система попередження при ненавмисному перетині ліній дорожньої розмітки (або розмітки узбіччя дороги) з коригуванням траєкторії руху автомобіля, починаючи зі швидкості 65 км / ч.
• Система моніторингу втоми водія за допомогою аналізу мікро-переміщень рульового колеса визначає ступінь уважності водія при тривалих поїздках та рух зі швидкістю вище 65 км / ч.
• Система автоматичного перемикання дальнього світла.
• Система розпізнавання дорожніх знаків обмеження швидкості і підтримки рекомендованої швидкості.
• Система розширеного розпізнавання дорожніх знаків (обов'язкова зупинка, односторонній рух).
• Активна система моніторингу "сліпих" зон (з коригуванням траєкторії руху автомобіля). Ця функція доступна, починаючи зі швидкості 12 км / ч.
• Гальмо стоянки з електроуправлінням.
Новий PEUGEOT 208: поєднуючи офлайн і онлайн
Смартфон вже став невід'ємною частиною нашого життя, тому функція Mirror Screen (відображення вмісту смартфона на дисплеї мультимедійної системи) від PEUGEOT сумісна з протоколами підключення MirrorLink ™, Apple CarPlay ™ і Android Auto ™. Місце для індукційної зарядки зручно розташоване в відсіку в нижній частині центральної консолі, є до чотирьох роз'ємів USB (включаючи type C). 3D-навігація TomTom® Traffic Connected показує інтенсивність руху і зони з ускладненим трафіком в режимі реального часу.
Новий PEUGEOT 208 з'явиться на європейських ринках восени 2019 року і вперше буде показаний на Женевському міжнародному автосалоні.
Детальніше про PEUGEOT – на сайті www.peugeot.ua
Стаття перекладена з прес-кіт за матеріалами PSA Ukraine