Peugeot Центр Ілта Львів

Відразу три моделі групи PSA завоювали звання «Краща автомобільна покупка в Європі» за версією AUTOBEST 2019

Відразу три моделі групи PSA завоювали звання «Краща автомобільна покупка в Європі» за версією AUTOBEST 2019

Нові покоління CITROЁN Berlingo, PEUGEOT Rifter, Opel Combo - тріо мінівенів, які перемогли в престижному конкурсі AUTOBEST 2019! Незабаром придбати премійовані моделі зможуть і українські покупці: Пежо Сітроен Україна планує запустити новинки в першому півріччі наступного року.

Престижна міжнародна премія AUTOBEST 2019 присудила звання «Кращої автомобільної покупки в Європі» відразу трьом моделям групи PSA - CITROЁN Berlingo, PEUGEOT Rifter, Opel Combo. Ці автомобілі орієнтовані на максимальну практичність: просторий салон з високою стелею, великі зсувні двері, можливість регулювання не тільки передніх, але і задніх сидінь.

«Група PSA дуже пишається тим, що члени журі, шановні експерти в автомобільній галузі, удостоїли наші моделі найвищої оцінки. Це нагорода за працю команди і свідоцтво того, що ми йдемо правильним шляхом розвитку, приймаємо правильні рішення. Мета нашої базової стратегії - це давати клієнтам найбільш вигідну пропозицію, диференціювати наші бренди, а також ефективно розподіляти наші інвестиції та ресурси », - зазначає Олів'є Бурж, виконавчий віце-президент по програмам і стратегії.

Одним з ключових пунктів для нових CITROЁN Berlingo, PEUGEOT Rifter, Opel Combo став дебют збільшеного кузова XL, завдяки чому можна отримати просторий 7-місцевий салон при збереженні великого багажника (322 л). Крім того, автомобілі відрізняються широким набором інноваційних систем: сенсорний ЖК-дисплей, бездротова зарядка, Grip Control, Hill Descent Assist, розпізнавання дорожніх знаків, контроль рядності і т.д.

Особливу увагу в конкурсі приділяється паливній економічності і ходовим якостям автомобілів. Тріо CITROЁN Berlingo, PEUGEOT Rifter, Opel Combo пропонує сучасні дизельні мотори сімейства HDi і BlueHDi, які заслужили визнання не тільки в Європі, але і в Україні завдяки своїй надійності і витривалості, а також платформу ЕМР2. А платформа ЕМР2 дозволяє новим CITROЁN Berlingo, PEUGEOT Rifter, Opel Combo досягти рівня легкових автомобілів в питаннях керованості і комфорту, при збереженні відмінною вантажопідйомності і простору завдяки спеціальній посиленою задній підвісці.

Самостійно переконатися в перевагах новинок, які перемогли в конкурсі AUTOBEST 2019, українські автолюбителі зможуть зовсім скоро - старт продажів нових CITROЁN Berlingo і PEUGEOT Rifter в Україні запланований на весну 2019 року.