Peugeot Центр Ілта Львів

Тиждень персональних тест-драйвів

Тиждень персональних тест-драйвів

З 14 по 21 квітня пройдуть перші персональні тест-драйви Нового PEUGEOT 508

Бренд PEUGEOT готується представити українським автомобілістам головну новинку 2019 року - революційний фастбек PEUGEOT 508. Флагман Марки можна буде оцінити не тільки зовні, але і в дії. Для цього в період з 14 по 21 квітня виробник організовує цілий тиждень персональних тест-драйвів, щоб якомога більше охочих першими оцінили її спортивний характер, виняткову керованість і дизайн, який не залишить Вас байдужим.

Новий PEUGEOT 508 офіційно виходить на автомобільну арену в Україні. З 14 по 21 квітня його представлять у всій дилерській мережі Марки в 16 містах країни: в Харкові, Івано-Франківську, Києві, Вінниці, Кропивницьму, Хмельницькому, Миколаєві, Херсоні, Одесі, Краматорську, Черкасах, Полтаві, Рівному, Львові, Запоріжжі та Житомирі. Але одним знайомством справа не обмежиться: щоб задовольнити високий попит, в цей період PEUGEOT організовує і перші тест-драйвів новинки. Щоб забронювати собі місце в числі перших, потрібно зареєструватися за посиланням. http://peugeot-lviv.com/test-drive/new-508/

Перше, за що помічається, - це дизайн Нового PEUGEOT 508. У ньому втілили кращі стилістичні рішення марки. Відмінними рисами Фастбек стали вертикальні світлодіоди ходових вогнів попереду і «кігті лева» в ліхтарях ззаду. У салоні править бал нове покоління концепції i-Cockpit: маленьке кермо, два кольорових дисплея - мультимедійної системи і щитка приладів, розгорнута до водія центральна консоль, масаж передніх сидінь. Функція управління мікрокліматом i-Cockpit Amplify створює певну атмосферу в салоні, змінюючи підсвічування, колірну схему і інтенсивність освітлення, ароматизацію повітря і ходові властивості (режими Boost - динамічний - і Relax - спокійний). Спортивні лінії кузова, сміливий дизайн в парі з комплектом передових систем активної безпеки і жвавими моторами говорять про те, що PEUGEOT 508 покликаний дарувати максимум задоволення від їзди.

Справжній фурор в середовищі експертів викликала система нічного бачення PEUGEOT 508, яка серйозно підвищує безпеку водіння в нічний час. Відзначимо, що на PEUGEOT 508 ця інновація використана вперше в класі. Під стать зовнішності автомобіля підібрані його високопродуктивні силові агрегати - турбодизель 1,5 BlueHDi потужністю 130 л. с., турбобензін 1,6 PureTech потужністю 150 л. с. і найдинамічніший дизельний 2,0 HDi на 180 л. с. Мотори доповнюються автоматичною трансмісією від компанії AISIN на 8 передач для дизельних двигунів і 6-ступінчастою коробкою передач - для бензинової версії.

PEUGEOT 508 - не просто засіб пересування, а автомобіль, який дарує справжню бурю емоцій. Запишись на тест-драйв нового Фастбек вже сьогодні і випробуйте машину одним з перших.