Peugeot Центр Ілта Львів

Семимісний SUV PEUGEOТ 5008 -Отримав нагороду за кращий дизайн Автомобіль року - 2019

Семимісний SUV PEUGEOТ 5008 -Отримав нагороду за кращий дизайн Автомобіль року - 2019

«Автомобіль року 2019» в Україні!
12 лютого в Києві відбулося нагородження переможців конкурсу «Автомобіль року 2019». Кращі автомобілі в різних номінаціях визначало експертне журі, що складається з 28 провідних автомобільних журналістів, а також десятки тисяч автомобілістів зі всієї України. Позаду два відбіркові тури журналістських випробувань - загальні заїзди і фінальні тести, а також народне голосування, де кожен міг проголосувати за своїх фаворитів у кожній номінації. 
Приз за кращий дизайн отримав SUV PEUGEOT 5008. Дизайнери інтер'єру та екстер'єру дійсно зробили вдалий, виразний проект, не могли не помітити і суспільне журі, і журналісти. Концепція організації водійського простору i-Cockpit останнього покоління - це функціональність і стиль одночасно: велика мультимедійна система, спортивне кермо, зручні і стильні клавіші-перемикачі.
Один з небагатьох семимісних кросоверів на українському ринку, незважаючи на свої значні розміри, виглядає по спортивному легким та динамічним. Потужний і економічний дизельний мотор об'ємом 2,0 літра, видаючи 150 або 180 к. с., підтверджує сильне зовнішнє враження про PEUGEOT 5008, варто тільки сісти за кермо!!!