Peugeot Центр Ілта Львів

Peugeot змінює слоган, щоб позначити перехід на електромобілі

Peugeot змінює слоган, щоб позначити перехід на електромобілі

2019 рік стане для Peugeot епохальним – компанія починає перехід до електрифікації своєї модельної лінійки.

Щоб позначити початок нової ери, PEUGEOT випускає новий фірмовий слоган: MOTION & e-MOTION.

Трансформації торкнуться і символу бренду: на автосалоні в Женеві-2019 могутній Лев постане в новому вигляді.

Слоган PEUGEOT – MOTION & EMOTION – був створений на честь 200-річчя бренду в 2010 році. Він розкривав позицію компанії щодо основних завдань і нових мобільних рішень в автомобільній індустрії з двох сторін: як з точки зору продуктів, так і послуг.

Девіз символізував ту «алхімію», яка панує в роботі інженерів і дизайнерів і характеризує бренд з 1810 року, і в той же час давав зрозуміти, що емоції для PEUGEOT завжди були, є і будуть ключовими в автомобілях Марки.

Додавання приставки «е» у слові «e-MOTION» з зеленим і синім блиском знаменують поступовий перехід до електричних транспортних засобів.

Слоган MOTION & e-MOTION вже використовувався в комунікаційних кампаніях концепт-кара PEUGEOT e-Legend, а також моделей PEUGEOT 3008, 508 та 508 SW з гібридною технологією PHEV.

Починаючи з автосалону в Женеві-2019 кожна країна буде використовувати цю комунікацію у всіх проявах бренду: друк, виставки, торгові точки, телевізійні та кампанії з відеорекламою.

Разом зі слоганом змінюється і амбасадор PEUGEOT. Величезна скульптура Лева, що символізує гордість, силу і перевагу бренду, була розроблена дизайнерами PEUGEOT Design Lab на честь 160-річчя логотипу компанії і представлена на стенді PEUGEOT в рамках Женевського автосалону-2018.

У Женеві в 2019 році Лев оживе завдяки зеленому і синьому світловим ефектам, які будуть відображатися на його мускулистій поверхні.

Бренд стоїть на порозі ери електромобілів, і електрифікація його емблеми є підтвердженням нового вектора розвитку.

208-річна історія і новий слоган Peugeot тільки зміцнюють переконання бренду і дають зрозуміти, що задоволення і емоції від водіння завжди будуть залишатися для бренду на першому місці.

Детальніше про PEUGEOT – на сайті www.peugeot.ua
Стаття перекладена з прес-кіт за матеріалами PSA Ukraine