Peugeot Центр Ілта Львів

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT: Майбутнє без нудьги

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT: Майбутнє без нудьги

Нудьга не є частиною нашої ДНК, незалежності не римується з монотонністю, а нові підходи до енергоспоживання не можуть перекреслити 120 років історії автомобілебудування, тому PEUGEOT представляє e-LEGEND CONCEPT. Концепт-кар втілює принципово новий погляд на майбутнє автомобіля і задоволення від водіння. У новому автомобілі легко читаються гени бренду PEUGEOT і витонченість його спадщини.
PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT буде офіційно представлений на Паризькому автосалоні 2018.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT - це не просто інноваційний концепт. Це демонстрація бачення автомобільного майбутнього бренду PEUGEOT. Для PEUGEOT терміни «автономний» і «електричний» є синонімами яскравих відчуттів. Нудьга ніколи не буде частиною нашої ДНК. -Жан-Філіп Імпарато, Генеральний директор PEUGEOT

# Ненудне МАЙБУТНЄ

Як один з основних гравців в області високотехнологічних розробок, PEUGEOT плавно підходить до електрифікації автомобілів, слідуючи переконання, що технології повинні в першу чергу приносити задоволення від водіння.
Захоплююча майбутнє - це майбутнє, в якому водій зможе вибирати тип кузова, тип приводу або режим водіння. PEUGEOT продовжує відкривати для себе нові можливості, відповідати на виклик часу і створювати автомобілі на ще більш високому рівні якості, стилю і емоцій.
Все це втілює в собі новий концепт-кар e-LEGEND CONCEPT, в якому поєднується свобода руху і нескінченне задоволення від водіння.
відчути час

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT для нашої компанії - це абсолютно новий досвід створення повністю автономного електричного автомобіля. Концепція організації простору водія Responsive i-Cockpit серйозно вдосконалена, щоб запропонувати екіпажу автомобіля захоплюючий драйв, комфорт і безпеку, ретельно розраховані для кожного з чотирьох доступних режимів.
Од Брилле, Стратегічні директор PEUGEOT

Наш світ стрімко змінюється, ми завжди в русі, і час давно стало найціннішим для людства ресурсом. З автономним водінням ви зможете приділити його чогось більш корисного і приємного.

Залежно від дорожньої обстановки та настрою водія, PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT пропонує чотири режими водіння.

Два автономних режиму:
▪ SOFT - для максимального комфорту пасажирів. На дисплеях - мінімум даних, найнеобхідніша технічна інформація і тільки основні розважальні функції.
▪ SHARP - для точної і динамічної їзди. Пропонуються максимальні можливості підключення до цифрових джерел інформації (соціальні мережі, записна книжка і т.д.).

В автономному режимі конфігурація салону PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT може настраіваеться:
▪ завдяки прогресивної технології управління кермо ховається під передню панель, щоб повністю звільнити 49-дюймовий дисплей на передній панелі,
▪ передні сидіння відкидаються,
▪ бічні підлокітники відкриваються, полегшуючи доступ до бездротової зарядки для смартфонів і відсіках для дрібниць.
▪ основні елементи управління залишаються доступними через центральну консоль, вбудовану в водійське крісло.

Під час їзди на автопілоті пасажири можуть розслабитися: подивитися фільм або пограти у відеоігри. Для ще більшого комфорту пропонується центральний екран і індивідуальні дисплеї, інтегровані в сонцезахисні козирки.

Два ручних режиму:
• LEGEND: автомобіль рухається в «круїзному» режимі, при цьому на дисплеї виводиться щиток приладів в стилі 504 Coupé з трьома круглими циферблатами і панеллю з полірованого дерева,
 BOOST: активний драйв з реалізацією можливостей електродвигуна "на всі сто". Огляд на 180 ° з виведенням зображення на дисплей.

Занурення в звук і нові технології

Ми дуже раді представити нашу технологію світового рівня Houndify в PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT. Сучасне і привабливе купе прекрасно доповнює нашу систему штучного інтелекту з розпізнаванням мови і голосовим управлінням. Водіння ще ніколи не було настільки інтуїтивним.
Кейван МОХАЖЕР, співзасновник і CEO SoundHound Inc.®

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT отримав голосовий помічник, який відповідає вимогам автономного водіння автопілота. Він розроблений в партнерстві з SOUNDHOUND Inc.®, лідером в області технологій штучного інтелекту. Водій за допомогою голосових команд може легко змінити стиль водіння, послухати улюблений плейлист і навіть відкрити або закрити електрифіковані двері автомобіля. Система пропонує оцифрований голос Жиля Відаля (директора по дизайну PEUGEOT) і 17 мов в арсеналі! Версія персонального асистента, адаптована для серійних автомобілях, буде доступна в моделях PEUGEOT в найближчі 2 роки.

PEUGEOT і FOCAL готують аудіосистему майбутнього, поєднуючи стиль та інновації, щоб в результаті отримати унікальний звук. Незалежно від джерела аудіо, акустична система FOCAL® забезпечує оптимальне відтворення. Аудіосистема, реалізована в PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT, отримала дві нові безпрецедентні звукові функції:
▪ функція «mapping» дозволяє відправляти навігаційні повідомлення

, В той час як інші пасажири будуть чути музику,
▪ функція «zoning» дозволяє кожному пасажиру чути власний аудіоконтент, поміщаючи його в окремий «звуковий купол».


Чесне спадщина

Купе вийшло сучасним, виразним і яскравим. Це ультра-технологічне творіння автомобільного мистецтва черпає стиль і емоційну складову в ДНК класичного предка - купе PEUGEOT 504. Нинішній PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT відправляє нас в найближче майбутнє, не залишаючи при цьому ні шансу ностальгії. Такий підхід творців нових PEUGEOT до дизайну, і він відповідає новим технологічним завданням автомобільної промисловості. -Жиль Відаля, директор по дизайну PEUGEOT


Ми поєднали технологічний досвід з нашим естетичним сприйняттям. Саме реалізм обсягу і пропорцій дає PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT його силу і дозволив втілити наші амбіції, зв'язавши сучасний дизайн і енергію майбутнього.
Матіас ОССАНН, керівник напрямку концепт-карів PEUGEOT

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT модифікує ДНК бренду, об'єднуючи його геном з найпередовішими технологіями в автомобільному світі. PEUGEOT доводить, що високотехнологічність та естетичні якості автомобіля абсолютно поєднані. Сам силует автономного автомобіля став ще більш привабливим, і за це слід дякувати нові технічні платформи з електроприводом. Саме він відкриває небачені раніше можливості для дизайнерів, оскільки усуває багато обмежень, пов'язані з наявністю двигуна внутрішнього згоряння.

Атлетичний і чуттєвий погляд

Історична спадщина Марки чітко простежується в PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT. У зовнішності концепт-кара переосмислені теми зовнішнього вигляду моделі 504 Coupé:
▪ легкий і спортивний силует,
▪ виразний кузов з великими скляними елементами.

Передня частина автомобіля легко впізнавана завдяки візуальним елементам, що нагадує кігті лева, в двох модулях фар головного світла. Елементи шасі розташовані під кузовними панелями, частина яких задіяні в силовій структурі кузова. Передні алюмінієві крила з'єднані хромованим бампером, виконаним з нержавіючої сталі.

Три стилізованих "сліду кігтя" на задній оптиці роблять впізнаваною корму новинки. Доповнює картину дублюючий стоп-сигнал, що розтягнувся зверху заднього скла на всю його ширину.
Кузов відрізняється характерною для PEUGEOT 504 Coupé великою площею скління. Великі скляні елементи наповнюють салон PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT світлом. Колісні арки фігурно вирізані, біля передньої розташувався повітрозабірник. Тонкі хромовані молдинги обрамляють бічні і заднє скло. На дисплеї під лобовим склом, який добре видно зовні, відображається персональне привітання і рівень заряду. Він також попереджає, що автомобіль працює в автономному режимі. Сенсорний дверний замок захований у вікні водійських дверей.

Кузов пофарбований в відтінок сірого з відливом шампанського. Залежно від зовнішнього освітлення, колір змінюється від сріблястого до бронзового. Процес забарвлення такої ж, як використовують французькі парфумери при виготовленні пляшок для парфумів.

Розміри PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT (в мм):
▪ довжина: 4650,
▪ ширина: 1930
▪ висота: 1370,
▪ колісна база: 2690.
На автомобілі встановлені 19-дюймові колісні диски і серійні масові шини MICHELIN®.

Висококласні матеріали обробки

Естетичне задоволення є важливим аспектом автомобіля, тому в інтер'єрі дизайнери використовували переважно теплі тони, врівноважені холодними цифровими панелями.

Велюр повертається! Шляхетний, м'який і шовковистий матеріал майстерно комбінується із сучасною тканиною, яка пропонує більше свободи з точки зору індивідуалізації та декорування інтер'єру. Такий же матеріал можна знайти в обробці інтер'єрів PEUGEOT 3008 або 5008.

Накладки на торпедо і оббивка дверей виготовлені з дерева Paldao компанією-партнером HERVET MANUFACTURIER®. Ця екзотична деревина дуже нагадує меблі 60-х років, виготовлену з палісандра або ебенового дерева. У салоні PEUGEOT темні прожилки цього сорту дерева відтіняють бірюзовий колір на сидіннях і підлозі. Такі мотиви нагадують обробку приладових панелей серійних версій GT в PEUGEOT 3008, 5008 і 508.

На додаток до візуальної картині спеціальний дифузор ароматизує автомобіль. Компанія EX-NIHILO® створила два унікальних аромату спеціально для PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT.


Приємна і тепла атмосфера

Peugeot переслідує одну мету: створити в автомобілі атмосферу абсолютного комфорту незалежно від стилю водіння. Це відчуття забезпечується поєднанням високоточної техніки, реалізованої і благородних матеріалів.

В обробці інтер'єру використані два основних елементи, які створені з «цифрових» матеріалів, що імітують натуральні: бронза і цінні породи дерева. Задана тема оздоблення інтер'єру транслюється на 16 екранах різних розмірів (наприклад, 49 "зігнутому дисплеї для пасажирів, 29" екранах в дверях, або 12 "моніторах в кожному сонцезахисному козирку). Цифрові матеріали були предметом тривалих дискусій 

але стилістам марки вдалося ідеально вписати їх в конфігурацію салону.

Центральна консоль забезпечує доступ до основних елементів управління за допомогою спеціальних сенсорів і 6-дюймового сенсорного екрану. На цифрову панель зліва від рульового колеса виводяться різні контекстні і настроюються команди, в залежності від режиму руху.

Стиль класичного купе PEUGEOT 504 зчитується і в формі сидінь: більше обсягу при максимально компактних розмірах крісел. Зручність тут поєднується з легкістю і максимальної ергономічністю, адже автори використовували тут так звані "матеріали з пам'яттю форми". Підголівники регулюються по висоті або повністю ховаються в сидінні.

Фірмова панель приладів PEUGEOT Responsive i-Cockpit® використовує базову концепцію PEUGEOT i-Cockpit®. Цифрова панель складається з 3 циферблатів, перед якою встановлено ультракомпактне рульове колесо.

100% електрична тяга

У повній відповідності з переходом Марки до використання альтернативних видів енергії, концепт-кар PEUGEOT e-LEGEND обладнується електричним силовим агрегатом. За допомогою акумуляторів ємністю 100 кВтч, електродвигун досягає 800 Нм максимального крутного моменту і потужності 340 кВт, які розподіляються на чотири колеса. Такі характеристики силового агрегату дозволяють розганятися від 0 до 100 км / год менш ніж за 4 секунди і досягати максимальної швидкості в 220 км / ч. На одному заряді батареї електромобіль може проїхати 600 км (відповідно до протоколу WLTP), з яких 500 км доступні вже через 25 хвилин зарядки. PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT культивує повна відсутність технологічних обмежень, пропонуючи індукційну (бездротову) зарядку.

PEUGEOT
Задоволення від активного водіння, елегантний дизайн і безкомпромісна якість підкреслюють прагнення компанії задовольняти потреби клієнтів і дарувати їм емоції, що асоціюються з автомобілями PEUGEOT.
10 000 дилерських центрів PEUGEOT в 160 країнах світу дозволили компанії збільшити обсяги глобальних продажів в 2017 році на 10,4% і продати 2 119 845 автомобілів. PEUGEOT поєднує високі стандарти якості, привабливий дизайн і емоції, щоб утвердитися в ролі провідного світового бренду.
Історія компанії, що почалася в далекому 1899 році, виходить на новий виток свого розвитку завдяки черговій перемозі PEUGEOT 3008 DKR Maxi в ралі «Дакар-2018».

 

Facebook ІЛТА ЛЬВІВ