Peugeot Центр Ілта Львів

EuroAGRO та Peugeot

EuroAGRO та Peugeot

ІЛТА Львів – офіційний дилер автомобілів Peugeot у Львові розгорнула свій стенд в Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO» у Львові, яка триває з 22 по 24 листопада.

На ній компанія презентувала новий автомобіль Peugeot Boxer відомий своєю якістю, надійністю та комфортом в любих умовах використання. Новинка доступна в багатьох варіантах кузова а саме фургон в 3 варіантах висоти та 4 варіантах довжини кузова а також шассі-кабіна, подвоєна шассі кабіна, бортова вантажівка та термо-фургони. Автомобілі Peugeot мають багато корисних технологій допомоги водію, які рідко зустрічаються в даному сегменті автомобілів.

 

На виставці EuroAGRO представлена бортова вантажівка вантажопідйомністю до 1580 кг. з площею погрузки 2.35на 2,8м з подвоєною кабіною на 7 місць та можливістю буксирувати причіп вагою до 3 тонн.

 

Такий автомобіль доступний за ціною від 854 000 грн.

 

Компанія ІЛТА Львів пропонує спеціальну програму для корпоративних клієнтів, в основі якої полягає персональний підхід до кожного клієнта, спеціальні умови з продажу, кредитивуння та сервісне обслуговування автомобілів Peugeot.

 

Peugeot- розуміє бізнес!

Детальніша інформація за адресою

м.Львів вул.Городоцька 288

тел. +380322295161

+380322295191